Offering you a complete choice of products which include aerosols spray valve, deo spray valves, silicone spray valve, aerosol can valve, air freshner valve and aerosol caps.
₹ 3 / Piece Get Latest Price
| Valve Size | 1 inch |
| Usage/Application | Air |
| Material | Aluminium |
| Pressure | High Pressure |
| Diameter | 15 mm |
| Shape | Round |
₹ 2.99 / Piece Get Latest Price
| Valve Size | 1 inch |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Air |
| Pressure | High Pressure |
| Diameter | 15 mm |
| Size | 1.3 Inch |
₹ 2.99 / Piece Get Latest Price
| Valve Size | 1 inch |
| Usage/Application | Industrial |
| Material | Silicone |
| Pressure | High Pressure |
| Diameter | 15 mm |
| Shape | Round |
₹ 2.99 / Piece Get Latest Price
| Valve Size | 1.5 inch |
| Usage/Application | Air |
| Material | Aluminium |
| Pressure | High Pressure |
| Diameter | 15 mm |
| Color | Red and White |
₹ 2.99 / Piece Get Latest Price
| Valve Size | 1.5 inch |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Water |
| Pressure | High Pressure |
| Diameter | 15 mm |
| Size | 1.5 Inch |
₹ 3 / Piece Get Latest Price
| Spray Type | Trigger |
| Neck Size | 18 mm |
| Nozzle Type | Adjustable |
| Cap Diameter | 52 mm |
| Shape | Round |
| Usage/Application | Kitchen |
| Brand | Unbranded |
| Material | Polypropylene |
Ovez Surti (CEO)
Sterling Enterprises
189, Sterling Enterprise, Takai Adoshi, Dheku Village
Khopoli - 410203, Raigad, Maharashtra, India